Вінниця отримала автомобіль від міста-побратима з Литви
Для аварійних бригад «Вінницяміськліфту» з міста-побратима Паневежиса (Литва) передали автомобіль.
Про це повідомляє «Вежа» з посиланням на допис міського голови Сергія Моргунова.
Машина допоможе швидше реагувати на звернення мешканців та оперативніше усувати несправності.
Окрім цього, наразі місто приймає на відпочинок 30 дітей загиблих і зниклих безвісти воїнів із Вінниці та Ірпеня.
Цінуємо цю підтримку та солідарність. У час війни кожне таке рішення має велике значення, – йдеться у дописі.
Фото – зі сторінки Сергія Моргунова
The post Вінниця отримала автомобіль від міста-побратима з Литви first appeared on Vежа.